Pénteken nyit a városi strand
Berobant a nyár, kezdődik a strandszezon! A büfé teljes felújításon esett át, megújultak a napozóágyak, kisimultak a medence és a medencetér hibái is.
Az önkormányzat új árlistát fogadott el erre a szezonra:
- a nyitónapon ingyenes a belépés,
- 5 év alatti gyermekeknek szintén ingyenes a belépés,
- 8 és 21 óra között a 18 év alattiaknak és a nyugdíjasoknak 30 lej a belépő ára,
- az egésznapos jegy felnőtteknek 40 lej,
- 16 és 21 óra között a 18 év alattiaknak és a nyugdíjasoknak 20 lej,
- felnőtteknek 30 lej,
- a családi belépő (2 felnőtt 2–5 gyermek) 100 lejbe kerül.
A székelyudvarhelyi személyivel renelkezők a fenti árakból 50%-os kedvezményben részesülnek, vagyis félárat fizetnek.